Hoďte starosti s úklidem za hlavu

Služby

Úklid administrativních budov

Pravidelné úklidy kanceláří včetně sociálních zařízení, kuchyněk, společných prostor, prostor pro veřejnost.....

Úklid školních a předškolních zařízení

Pravidelné úklidy tříd, kabinetů, chodeb, sociálních zařízení, kuchyní, jídelen.....

Úklid zdravotnických zařízení

Pravidelné úklidy zdravotnických zařízení, ordinací, sálů, společných prostor, sociálních zařízení.....

Úklidy bytových a panelových domů

Úklidy společných prostor, výtahů, chodeb, schodišť.....

Mytí oken

Mytí oken administrativních a komerčních budov, firem....

Čištění koberců a čalounění

Čištění koberců a čalounění extrakční metodou..... V současné době tyto služby poskytujeme pouze pro komerční objekty, úřady, školy atd...

Jednorázové úklidy

Kolaudační úklid, generální úklid.... V současné době tyto služby neposkytujeme!!!

Úklid domácností

Pravidelné úklidy rodinných domů, bytů v rozsahu podle domluvy s klientem.... V současné době tyto služby neposkytujeme!!!

Staňte se naším klientem

Při poskytování našich služeb klademe důraz na zodpovědnost, kvalitu, pečlivost, důslednost, cit pro detail a ke každému z našich klientů přistupujeme zcela individuálně. Všech našich zákazníků si vážíme stejně, ať už jste majitelem firmy, ředitelem školy, doktorem v soukromé praxi, předsedou společenství vlastníků nebo majitelem Vaší skvělé a jedinečné domácnosti. Náš první kontakt bude zřejmě telefonický či elektronický, trošku si Vás vyzpovídáme. V případě většího objektu nebo pravidelného úklidu domácnosti bude následovat osobní schůzka s prohlídkou prostor, na které se nejen seznámíme, ale probereme všechny Vaše potřeby a všechny možnosti, aby se poskytované služby co nejvíce přiblížily Vašim představám. V každém případě mějte na paměti, že ten, kdo uklízí, jsme MY, ne VY, proto byste se měli úplně zbavit špatného pocitu před příchodem našeho pracovníka, že nemáte příliš uklizeno.... "A proč taky? Od toho jsme tady a koneckonců proto jste nás kontaktovali, je to naše práce". Po první schůzce bude následovat cenová nabídka ušitá přímo na míru pro Vás a po odsouhlasení z Vaší strany Vás seznámíme s pracovníkem, který bude konkrétní prostory uklízet.  V případě jednorázových úklidů a čištění Vás vyzpovídáme po telefonu trošku více, abychom znali podrobně Váš požadavek, našli Vám rovnou vhodný termín a mohli co nejlépe odhadnout přibližný čas plnění Vašich přání. Proto, abychom k Vám dorazili včas, budeme potřebovat Vaši přesnou adresu, aby nám pracovníci nebloudili po okolí a dostali se k Vám co nejdříve. Pokud Vás zajímá něco, co jste na našich stránkách nenašli, neváhejte nás kontaktovat, na Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.

Chcete se nás na něco zeptat?